Profox Trade AS loodi aastal 2001. Seega juba rohkem kui 15 aastat on meil olnud tore võimalus tegutseda Eestis kosmeetikatoodete, aksessuaaride ja tekstiilitoodete müügiga mõeldes nii lastele kui ka täiskasvanutele.  Üheks suunaks meie ettevõtmises on luua ja arendada oma private label´i tooteid.

 

Meie eesmärgiks on luua unikaalne kosmeetikatoodete portfoolio ja tuua sortimenti kvaliteetsed, hinnatud, ohutud ja keskkonnsõbralikud kaubamärgid, mis eristaks meid konkurentidest. Oleme ja jääme ettevõtteks, kes austab häid äritegevuse traditsioone ning hindab kõrgelt usalduslikku koostööd nii oma klientide kui ka äripartnerite vahel.  

Me valime väga hoolikalt oma koostööpartnereid. Kõik nad omavad pikaajalist kogemust, kõrget kvaliteeti nii tooraine valikus kui ka tootmisprotsessis ja vastavust rahvusvahelistele normidele.

Meie peamine ja pikaajaline koostööparner on Prantsuse firma Sarbec Grupp – üks suuremaid kosmeetikatoodete valmistajaid Euroopas. Sarbec Gruppi kuuluvad nii Laboratories Sarbec ja  Jacomo Sarbec, millede tooteid on võimalik leida enam kui 100 erinevas riigis üle maailma, sealhulgas nii Araabia Ühendemiraatides kui ka Singapuris.

Tore koostöö on meil Itaalia firmaga Martini SPA ja Poola tootjatega nagu Laura Contti, Marcon Avista, Intervion, First Note, Rumeeniat esindavad Grande Gloria, Asil Grupp ja lõunanaabreid Läti Saules Fabrika.

Firma Twinklers Inglismaalt, kes on tuntud kui Hello Kitty kaubamärgi toodete tegija, varustab meid toredate LOTTE hambaharjadega.

Meie missiooniks on tagada Eest tarbijale stabiilse kvaliteediga häid tooteid heade hindadega.